Hakkımızda

Ayvetsan Hayvancılık Gıda Nakliye Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. 1995 yılında Ankara'da kurulmuştur.

Firmamız tarımsal ürünlerin üretimi, pazarlama ve satışı, hayvancılık , damızlık gebe düve, besi materyali , kasaplık hayvan temini ve üretimi ve bunun yanı sıra veterinerlik malzemeleri,plastik hayvan kulak küpeleri üretimi alanlarında kamu ve özel sektöre hizmet vermektedir.

Türkiye'de kimlikleme sisteminde kullanılan küçükbaş ve büyükbaş hayvan kulak küpelerinin ilk yerli üretimini yapan firma Ayvetsan'dır. Ayrıca günümüzde yaygın olarak kullanılmaya başlayan RFID Çipli kulak küpelerinin yerli üretimini ilk olarak yine firmamız yapmıştır.

2003 yılında hizmete giren fabrikamızda hayvan kulak küpeleri, plastik emniyet kilitleri, şişe kapakları, boğaz kelepçeleri, emniyet kapsülleri üretimi yapılmaktadır.

2011 yılında hizmete giren 2000 baş kapasiteli Ayvetsan Canlı Hayvan Marketinde besi hayvancılığı konusunda faaliyet vermekteyiz. Hayvancılık alanında kurulduğumuz tarih olan 1995 yılından itibaren hayvan ithalatının açık olduğu yıllarda; gerek vakıflara ve birliklere gerekse özel sektörde birçok firmaya ve çiftçilere hayvan ithalatı yapmaktayız. Ayrıca hayvancılık konusunda Türkiye'nin ismi duyulmuş firmalarından biri olarak Türkiye'nin birçok farklı ilinde ki kooperatiflere ihtiyaca göre farklı ırklarda Damızlık Gebe Düve temini yapmaktayız.

Ayvetsan, büyüyen kadrosu, değişmeyen yüksek kalite anlayışıyla daima ileriye gitmiş,büyümeyi gelişmeyle tamamlayarak bulunduğu sektörde adından sıkça söz ettiren saygın bir yer edinmiştir.


AYVETSAN HAYVANCILIK GIDA NAKLİYE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.